Otwarcie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z przykładami anatomicznymi oraz nowoczesny model psa.

Wiem, że w sieci jest coraz wiele biznesów internetowych jednak obchodzi mnie dość nietypowa branża jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, przecież jest dostatecznie spora nisza na obecnym rynku. Wiem, że takie model np. model serca wykorzystywany jest poprzez studentów medycyny czy w szkołach. Jakby to wszystko przekalkulować istnieje toż całkiem duża ilość użytkowników. Tak się zastanawiam albo i jaką markę do tego zatrudnić. Przeszukałem w sieci i jest ich bardzo dużo, ale skoncentrowałem się na ich zrobieniu sklepów internetowych również pragnę stwierdzić że jedna bardzo mi się spodobała. Na samym początku przygotowali projekt sklepu, który posiadał doskonałe zdjęcia jak np.

Nie był toż wzór w którym się coś ruszało, ale praca i cel był niewątpliwie super. Zmieniłem niewiele kolorystykę, by nie była aż tak związana z dziedziną medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że wygląda pięknie.

Rzuca się bardziej w oko. symulator konia, czy model płuc prawie nie ma konkurencji, lecz niestety mój sklep na głównej stronie nie pojawiała się w wyszukiwarce co stanowiło dostatecznie poważnym kłopotem. Zwróciłem się do firmy, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Objawiło się, że nie jest toż proste i wymaga nie dość, ze dużych wkładów finansowych to też także pracy ze perspektywy firmy. Zaoferowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu również wtedy pokazuję się od razu na czołowej stronie jako reklama Google czy mogą mój sklep internetowy pozycjonować na frazy np. model głowy. Tak formalnie nie znałem na co się zdecydować co było dla mnie dość trudne. Po przeliczeniu opłat bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to blisko 20 tys złotych miesięcznie co jest średnio opłacalne. Dlatego postanowiłem wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie wówczas trwało ale efekty na poszczególne słowa kluczowe ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były widoczne natychmiast po około 1,5 miesiąca. Nie są więc może słowa kluczowe aż tak trudne, jednak konkurencja jest i bez reklamy pewnie wcale nie pojawiałby się na głównej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest też zainwestować w artykuły reklamowe oraz fajne firmowe pudełka z moim logo, w jakich będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest więc promocja firmy oraz super jak na inne zakupy otrzymujemy jakiś upust. Motywuje to wirtualnego mężczyzny do wrócenia i zyskania zakupów. Które efekty sprzedażowe bo toż chyba najpopularniejsza praca. Napiszę właśnie mój sklep robi i cały okres się rozwija jest toż coraz korzystniej. Widzę, że najwyższy ruch jest na słowa kluczowe najbardziej atrakcyjne i to również nierzadko jest brane. Nie chodzi tu o pozycję sklepu w Googlach po prostu artykuły potrzebne wszystkim są nabywane zacznie częściej. Jestem zaspokojony z realizacji, wyselekcjonowania firmy oraz efektów sprzedażowych. Jednak zazwyczaj może być korzystniej. Teraz rozważam wprowadzenie na Fb jednak jest zatem całkiem niszowy produkt i nie wiem jakie będą wnioski z tego rodzaju kampanii. Doświadczę i| na określę. Myślałem także o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki aktualnie bardzo potrzebne jak rękawiczki jednorazowe itp. Choć w sieci jest| ich bardzo wiele i nie wiem czy uda mi się je sprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki także są stosunkowo tanie. Co myślicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za wielka, a i kupujących będzie nieco mało by móc to właściwie sprzedać. Mam nadzieje, że wyczerpałem temat oraz przypadł on wam do smaku. Biznes internetowy nie jest oczywisty w robieniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale próbuję i obserwuję że zapotrzebowanie robi się dość spory. Chyba warto także pomyśleć o przyjęciu pomocnika oraz rozbudowanie asortymentu. No to obejrzymy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.

Może Ci się również spodoba