Masaż kobido Warszawa nowoczesna technologia, którą warto poznać zanim udamy się do salonu kosmetycznego

Masaż niewątpliwie należy do najbardziej uspokajających i znakomitych zabiegów kosmetycznych. Wraz z rozwojem branży medycznej na rynku możemy spotkać coraz toż nowocześniejsze style masażów. Do niezwykle ciekawych masaży możemy zaliczyć:

 • Masaż klasyczny.
 • Masaż relaksacyjny (aromaterapia) – inaczej zwany masażem odprężającym. Znane jest mnóstwo stylów tego masażu. Wszystkie formy związane są od salonu do którego się udamy
 • Masaż gorącymi kamieniami.
 • Masaż tkanek głębokich.
 • Masaż Shiatsu.
 • Masaż tajski, który gromadzi akupresurę ważniejszych elementów ciała. Stosowany jest leczniczo np. w bólach migrenowych
 • Masaż ciążowy – kobiety w ciąży potrzebują specjalnej profilaktyki i traktowania. Ten istotny w ich życiu czas sprzyja masażom, które łagodzą kolki i napięcie mięśniowe. Szczególnie pozytywnie wpływa na dziecko oraz samopoczucie przyszłych kobie.
 • Masaż kobido Warszawa – japońska technika liftingu ciała bez skalpela

Czy chodzicie na masaże?

Ja lubię po wyczerpującym dniu pójść do profesjonalnego salonu na wyjątkowy masaż. Atmosfera, jaka towarzyszy temu masażowi jest po prostu doskonała. Świece i ten klimat, miłe panie i zapachy. Moim szczególnym masażem jest masaż kobido po prostu który lubię. Preferuję także masaż, który może być wspaniałym pomysłem na prezent. Dla swoje mamy na urodziny lub dla nas na rocznicę ślubu. Gabinety kosmetyczne posiadają bardzo szeroki propozycji i na pewno odnajdziemy coś dla siebie co nam się spodoba. Ja chodzę z moim mężem raz w roku na rocznicę ślubu i zazwyczaj czeka nas jakaś niespodzianka nazywają go masażem odprężającym dla dwojga. Atmosfera która , wtedy panuje jest| wybitnie fajna, czasami selekcjonujemy masaż czekoladą, ach ja ja go kocham. Cała posmarowana słodkościami, a skóra później jest niewątpliwie doskonale gładka.

Masaż kobido Warszawa na czym konkretnie polega?

Jest to japońska technika, która dosłownie oznacza „Starożytną drogę do Piękna” . Ten typ masażu używany jest na ciało. Forma jest niesłychanie zaawansowana, dzięki pobudzaniu głębszych części nasze skóry i mięśni. Wszystkie techniki masażu kobido są zawsze robione z ogromnym zaangażowaniem naszego masażysty. Wymaga to też od niego wyjątkowych umiejętności.

Masaż kobido Warszawa zalety:

 • rozświetla naszą skórę
 • opcja dla zabiegów z medycyny estetycznej
 • niweluje mimiczne napięcie mięśni
 • ujędrnia
 • niweluje i liftinguje zmarszczki
 • stymuluje produkcję kolagenu

Efekty po tym zabiegu są widoczne bardzo długo. Ale jak z każdym zabiegiem musimy zrobić w serii, aby wyniki były na dłuższy okres. Jak jest wykonywany masaż kobido Cały masaż trwa około 60 min. Na samym początku masaż kobido musi zniwelować napięcie, które zawsze występuje w pierwszej fazie. Klientka musi poczuć się zrelaksowana. Masażysta następnie po delikatnym masażu twarzy idzie do masażu szyi. Jeżeli ma gwarancję, że nasza klientka jest już w 100% odprężona możemy przechodzić do techniki- masaż kobido. Innym typem masażu, który również bardzo lubię toż masaż pobudzający. Jest on przeciwieństwem masażu klasycznego. Jak sama nazwa wskazuje budzi nasze mięśnie do pracy.

Regeneruje i wzmacnia nasz organizm do pracy. Ja preferuję masaż tylko w renomowanych gabinetach kosmetyczny, gdyż nieprawidłowe jego przeprowadzenie, niestety może doprowadzać zakwasów i kontuzji. Kiedyś niestety w salonie, który podobno wiedział co robi dwa dni nie mogłam funkcjonować. Było wtedy dla mnie ogromnie męczące. Później niestety nie chciałam uczęszczać na inne zabiegi bowiem bardz się bałam, ze będzie dodatkowy problem. Więc wszelkie zabiegi ale szczególe masaż kobido Warszawa winien być prowadzony przez doświadczone osoby, które przeszył odpowiednie ćwiczenia. Wszystkie typy masażu, a szczególnie masaż kobido to pewna metoda odpoczynku i zabawy. Często nie wiemy co kupić przyjaciołom na prezent cz na dzień taty to naprawdę świetne aby zapłacić bliskim właśnie masaż kobido. Musimy mieć na uwadze to by regularnie szukać oceny w necie o danym salonie. Jeżeli nie mamy czasu| są również masażyści, którzy wykonają masaż kobido Warszawa w naszym lokalu. Zawitają do nas o określonej godzinie. Mają swój sprzęt, olejki itp. Jest to ogromnie przydatna forma dla kobiet pracujących i mających niedużo czasu na wyjście do właściwego gabinetu. Ja najlepiej doceniam masaż kobido, który jest dla mnie najbardziej relaksujący. Jednak myślę, że każdy odnajdzie swój wyjątkowy masaż, który znacząco mu się spodoba. Na wielu forach możemy odkryć opisy, który masaż jest dla nas najkorzystniejszy i czemu warto go wyselekcjonować. Masaż kobido to dla mnie naprawdę fascynujące przeżycie. Warto również w okresie urlopu np. w Tajlandii czy nowym regionie udać się na wschodni masaż, by móc porównać techniki. Za granicą stosuje się nowych kremów oraz nowych metod, jednak czy się nam one upodobają. Będąc na Bali zauważyłam, że tam wszystkie kobiety albo masują abo chodzą na masaże. Nie są to apartamenty tylko łóżka na uliczne i lokalne punkty. Jest to niezwykle ciekawa forma odpoczynku i w tamtych regionach. Podobnie sytuacja wygląda obecnie w Wietnamie, która słynie z orginalnych masaży. Świetnie jest się ulokować na plaży, gdzie szumi ocean i zakupić masaż kobido, który na zapewne będzie inny niż ten w Warszawie. Selekcjonując zabieg, Musimy również zwrócić uwagę na kosmetyki używane przez salony. Warto regularnie o nie zapytać i zweryfikować ich skład. Powinny one nie tylko ładnie pachnieć lecz również być oryginalne. Korzystnie jest ustalić czy posiadają one certyfikat. Są to może mało znaczące kwestie ale jednak ważne. Po nieodpowiednio dobranych kosmetykach możemy dostać alergii i nasza skóra może nas bardzo boleć. Natomiast chcemy masaż kobido był dla nas fajny.

Może Ci się również spodoba