Świetny horror w obecnym świecie.

Jestem trochę wścibska jaki jest wasz ulubiony serial. Bo ja mam niemało i na pewno, któryś widzieliście w telewizji. Na samym początku chciałam zamienić ich to dla mnie dość znaczne. Jednak po zobaczeniu w necie okazało się, że jest ich dużo więcej niż przewidywałam dlatego wypunktuję najbardziej znane kategorie.:

  • komedia
  • dramat
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie ogólne grupy i myślę, że na początek wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy horror czy edukacyjny i taka jest opinia. Wracając do naszego zagadnienia jaki film najfajniej wam was zaciekawił. Jeżeli chodzi naszej produkcji to na pewno warto jest tutaj wymienić Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa kultowe i na pewno przez z wielu Was oglądane nie dwa a kilka razy komedie. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i powiem Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele nijakich filmów, które były dokręcane po latach, jednak ten to przeszedł sam siebie tragedia i to mało powiedziane. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam nadzieję, aby nikt nie natrafił na pomysł i nie dokręcił nowych działów Alternatywy 4 bo to może być wówczas tragedia. No ale cóż kino i reżyserzy nie mają już pomysłów na hity i próbują się starymi filmami, które kiedyś były popularne, jednak czy warto. Według mnie nie. Innowacyjne ekranizacje do których chcę wracać toż przede wszystkim Transformers i to prawdopodobnie do wszystkich działów trzeba go zobaczyć w pojedynkę ale oraz z maluchem, bo naprawdę warto. Wiele akcji, ale i troszkę emocji i humoru co teraz nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Pierwszy to Roszpunka ten rumak, który ściga naszego podstawowego bohatera po prostu jest udany. Wątek emocji i lampionów również, ale rumak bije wszystkich na głowę. Szuka jak piesek co jest niewątpliwie śmieszne. Widziałam też inne seriale jednak ta ogromnie mi się podoba. Kolejna i to prawdopodobnie najbardziej znana bajka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu zabawny. Myślę, że gdyby nie on na pewno ta bajka by taka ekstra nie była. Oraz to chyba jeden spośród najoryginalniejszych cytatów best websites to buy replica watches branded watches at cheap replica price breguet replica watches famous watch models

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla pewnych warto się czasem roztopić”

Kreskówka, a właściwie bajka piękna z ważnym przesłaniem. Ja bardzo lubiła ją oglądać z moim niemowlęciem i te piosenki po prostu najprawdziwszy hit jaki ostatnio był. Nie potrafię tegoż napisać o drugiej części. Zbyt długo na nią oczekiwali i pewno to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy macie również swoje popularne jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który pragnął zamknąć te niebieskie małe stworki. Ta historia chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było niezmiernie dużo śmiechu. Dzisiaj te historie niestety nie mają istotniejszego wniosku i już nie są tak popularne jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze maluchy mają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące. Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle.

Co natomiast z zagranicznych mi szczególnie z takich oczywistych romansów podobał się Dirty Dancing śliczna historia czułości i tańca. Bogata osoba z wspaniałego domu znajduje chłopaka, który jasne posiada coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest niezgodny temu układowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Śliczny romantyczny film, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy uwielbiają słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co ze strasznych filmów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem dlaczego ale ta lalka jest po prostu dla mnie tragiczna. Mam już swoje lata, ale kiedy widzę nową edycję zawsze dostrzegam i zwykle się boję. Może mam taki uraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i załatwia, zaś ten jej śmiech coś strasznego choć dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nieciekawa i prawdopodobnie już dojrzałam, ze horrory tego typu są po prostu męczące oraz nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było swobodnie bowiem nie był ich zbytnio wiele. Jeden film dziennie i tył. Był mój ukochany Beverly Hills, 90210 – każdy prawdopodobnie z nas oczywiście dziewczyny kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Bilbordy, które wieszało się na ścianach. Jak leciał film nikogo nie było na dworze tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego faceta to on za bardzo nie akceptował tegoż serialu, moje zdziwienie było ogromne. Drugim takim kultowym tasiemcem była Dynastia o byciu w dobrobytach i atrakcyjnych kobietach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę miło było stwierdzić jak ludzie w USA mieszkają. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były prawdopodobnie 2 sezony tego serialu natomiast to już prawdopodobnie nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania wilie i atrakcyjne domy jak dawniej Teraz moim ukochanym serialem ale jest ich wiele toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na atrakcyjne filmy i każdy na zapewne odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak wiele,że trudno opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu bowiem każdy był co wspaniałego w sobie. Dlatego nawołuję do przeglądania i opisywania co Wam najbardziej się podoba w bajkach i który bierzecie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do stylu byłoby wprost super. Możliwości aktualnie są wielkie nie jak kiedyś, że potrzeba było wyczekiwać na historię czy ulubiony film. Możemy zastopować niezależnym momencie, oglądać na tabletach w którymkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest świetna.

Może Ci się również spodoba