Dekoracja wnętrz

Planuję remont domu i myślę czy warto jest zatrudnić architekta wnętrz. Chciałam wykonać remont sypialni i salonu niestety nie mam pomysłu jak do tego podejść. Poszłam do sklepu, aby pooglądać aranżacje tego typu wnętrz i tam właśnie polecili mi bardzo dobrą i sławną projektantkę wnętrz. Po przyjechaniu do mieszkania zatelefonowałam do niej i umówiłam się na pierwszą wizytę. Projektantka zjawiła się u mnie kolejnego dnia i obejrzała moje wnętrze – powiedziała mam kilka doskonałych koncepcji. Na samym początku jednak zapytała mnie o moje ulubione barwy, wzory, aby mogła jak najkorzystniej sprostać moim oczekiwaniom. Wszystko bardzo fajnie się zapowiadało, jednak byłam ciekawa kosztem zanim powiem tak. Okazało się, że cena liczona jest od powierzchni i wyszła naprawdę bardzo przyzwoita, za projekty i usługę w odnowieniu mojego mieszkania.

Co miała mi do zaoferowania dekoracja wnętrz ?

A mianowicie wiele nawet nie miałam pojęcia, iż nie tylko przygotuje dla mnie kilka wizualizacji, lecz również ma kontrakty ze sklepami i oferuje mi panele oraz lampy w bardzo korzystnych cenach – ja sama takich upustów na pewno nie otrzymam. Zgodziłam się na jej pomoc. Po 3 dniach na mojego e-maila przyszły propozycję – balustrady szklane Warszawa mojego mieszkania. Ja lubię styl modernistyczny i minimalistyczny i takie właśnie balustrady szklane Warszawa otrzymałam. Barwy oczywiście były oryginalne, jednak był także| mój ulubiony brąz i biel, który od razu na jednym projekcie przypadł mi do smaku. Faktycznie byłam pod dużym wrażeniem, ale najlepsze dopiero przede mną. Okazało się, że jak zawsze małe poprawki musiały zostać naniesione, ale to naprawdę tylko korekty. Nie podobał mi się np. umieszczanie oświetlenia i ich wygląd jakoś to tak barowo dla mnie wyglądała i mało elegancko, no ale cóż nie może nam się wszystko podobać. Najlepsze, że elementy użyte na wizualizacji przy aranżacji pomieszczenia były realne tzn można je było po prostu dostać w supermarkecie i moje mieszkanie będzie wyglądało tak samo jak na przedstawionym obrazku. Stanowiło to dla mnie prawdziwe zaskoczenie i już widziała wszystko dzisiaj będzie wyglądało. Po akceptacji projektu czekały mnie zakupy. Poszliśmy z projektantką do sklepu, w którym znajdowała się balustrady szklane Warszawa i wszystkie konieczne do remontu materiały.

Może ktoś spyta dlaczego tracę czas jak widziałam już to na planie.

Przecież to nie jest tak do końca.balustrady szklane Warszawa nie ukazują np. połysku blatów i efekt końcowy może być troszkę inny, dlatego taż powinnam zobaczyć najpierw materiał na żywo i ocenić. Zmiany jakie zrobiłam to np. podłoga, która w planie była zwykła, a w sklepie można wybrać 3 rodzaje odcieni – błyszczący, matowy lub półmat. Jak dla mnie najlepszy okazał się półmat i taki właśnie wybrałam. Reszta elementów została bez zmian. Powiększyłam tylko element dekoracyjny w łazience o jeden pasek bo bardzo mi się podobał, a na projekcie nie było widać, ze on aż tak ładnie prezentuje się. Po zakupach w sklepie należało skontaktować się z ekipa, która wykona remont. Oczywiście wszystkie prace miały być prowadzone przez projektantkę wnętrz. Tak oczywiście miało być przecież jak to w tym kraju bywa:). Firma remontowa nie była z tych które współdziałają z innymi chętnie. Szef że był dużo wizji na remont mojego domu i często mówił „ że co istnieje na kartce nie zawsze można wykonać”. Oczywiście, ze można tylko niestety wymagało to od niego więcej pracy i czasu co nie do końca już mu się podobała balustrady szklane Warszawa . Na aranżacji była np. tzw falka zbudowana z płytek, firma remontowa oznajmiła, że tak się nie da, jednak po paru dniach uświadamiania panu że się da przygotował ją, jednak efekt odbiegał znacząco od oczekiwań i zaczęły się problemy. Szef mówił, ze się nie da, projektantka i ja że się da i wyszło jak wyszło. Dlatego po kilku rozmowach postanowiłam zatrudnić ekipę remontową polecaną przez naszą Panią projektant. Stanowiło to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Z tamtą firmą pożegnałam się, choć nie należało to do najlepszych przeżyć – szef domagał się zapłaty całości itd. Nowa firma choć cenowo troszkę droższą jakieś 10% to zrobiła wszystko błyskawicznie oraz bez problemów. Nie było zapewnienia nie da się, nie można. Projektantka współpracowała z nimi idealnie. balustrady szklane Warszawa przebiegała bardzo dobrze, byłam po wielkim wrażeniem i co najistotniejsze remont skończył się tydzień przed czasem. Byłam naprawdę zadowolona. Teraz moje mieszkanie wyglądało bardzo nowocześnie, a niektóre pomysły i elementy użyte w nim sprawdzają się doskonale. Sama na pewno nie natrafiłabym na tak super pomysły. Moi koledzy przychodząc do mnie również są zadowoleni i biorą namiary na moja projektantkę wnętrz bo zrobiła kawał dobrej pracy. Czy warto jest korzystać z usługi architektów wnętrz – odpowiedź to oczywiście. My nie mamy takiego doświadczenia ani pomysłów, jeżeli chodzi o pomysł na nasze dom. Dobór barw, odcieni oraz elementów dekoracyjny jest właściwie świetny.

Zawsze musimy pamiętać aby wyselekcjonować osobę godną zaufania i najodpowiedniej z polecenia. Powinniśmy także wyselekcjonować ekipę remontową, która będzie potrafiła współpracować, bo moja pierwsza to nic nie umiała, nawet panele przyciąć w kwadrat. Bardzo istotna jest także cena, aby była ona zawarta na starcie rozpoczynanych prac przez ekipę, widzą projekt także mają się go trwać. Abyśmy później nie musieli dopłacać bo pan nie wiedział. Dekoracja wnętrz to wybór produktów jak tapety, panele itp. powinien być także robiony w firmowych marketach, które zapewniają nam ochronę na nabyty produkt. Efekt końcowy mojego remontu jest niezwykły i każdemu polecam korzystanie z profesjonalnej pomocy. Dużo z nasz wyda się to klasyczne po co projektant kiedy można samemu wyselekcjonować w sklepie także nie płacić innym. Na pewno tuta jest sporo racji, jednak za| dobry pomysł i wykonanie się płaci. Absolutnie nie będziemy mieli takiego doświadczenia kiedy ktoś kto działa w projektowaniu i wykończaniu mieszkań całe życie.

Może Ci się również spodoba