tel.: 794 - 086 - 571

Ujędrnienie skóry

Postępujący proces starzenia się oraz prowadzony przez nas tryb życia odgrywają determinującą rolę w wyglądzie naszej skóry. Każdej z nas zależy na zachowaniu młodego wyglądu skóry oraz jej elastyczności i jędrności. Więc jeśli zależy ci na szybkim efekcie? Sięgnij po dobre kosmetyki ujędrniające, wtedy ujędrnienie skóry będzie miłym, codziennym rytuałem.
 
Kosmetyki ujędrniające skórę zawierają substancje, które wpływają na syntezę kolagenu w naszych komórkach. Dzięki czemu, kolagenu jest coraz więcej, a skóra staje się bardziej sprężysta i ujędrniona. Ujędrnienie skóry w połączeniu z dietą i regularnymi ćwiczeniami dają zadziwiające efekty.

Należy pamiętać, iż tylko systematyczne używanie kosmetyków powodujących ujędrnienie skóry, przyniesie pożądane rezultaty. Dlatego warto używać ich dwa razy dziennie. Szczególnie polecamy:

  • olej Marula,
  • olej Jojoba,
  • olej Makadamia,
  • olej z opuncji figowej.

Pierwszy produkt jest to olej produkowanych z orzechów drzewa marula. Olej Marula to afrykański skarb,  który jest bogatszą alternatywę dla pokochanego przez nasze Klientki oleju arganowego. Ten drogocenny preparat jest wykorzystywany od stuleci do pielęgnacji włosów i poprawia ujędrnienie skóry . Ceniony jest przede wszystkim za silne ujędrnianie skóry oraz działania regenerujące i nawilżające. Stosowany po operacjach, powoduje stopniowe zanikanie blizn.

Drugi z bardzo wydajnych produktów, który powoduje ujędrnianie skóry to olej Jojoba 100 % natural Oil. Jest on uprawiany w Hiszpanii, w wielu krajach obu Ameryk, Afryce i Azji, a także w Australii i Nowej Zelandii. Olej Jojoba jest zaskakująco podobny do olbrotu stosowanego dotychczas do wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków i farmaceutyków ? obecnie stosuje się do tego właśnie olej Jojoba. Niezastąpiony po opalaniu, naturalnie nawilża i regeneruje skórę.
   
Natomiast olej Makadamia ma wyjątkowe właściwości regeneracyjne. Zawarty w nim olej palmito-oleinowy jest składnikiem ludzkiej skóry. Dlatego olej Makadamia jest doskonale wchłaniany i tolerowany przez skórę, chroni komórki skóry przed zniszczeniem i wspomaga ujędrnienie skóry.

Olej z opuncji figowej jest bogaty w fitosterole, które wzmacniają barierę naskórkową, odpowiedzialną za utratę wody ze skóry, działają przeciwzapalnie, łagodząco, przeciwalergicznie, immunostymulująco oraz pobudzają regenerację i gojenie naskórka.   

 

website design: strony internetowe Warszawa