tel.: 794 - 086 - 571

Trądzik

Trądzik młodzieńczy (łac. Acne vulgaris) jest to choroba skóry, której początek występuje w wieku pokwitania. Pod wpływem zmian hormonalnych dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych (łojotoku).

Objawami trądziku są zaskórniki i grudki - popularnie nazywane "pryszczami" (rysunek nr. 1). Ich powstawanie związane jest z nadmiernym wytwarzaniem łoju oraz wzmożonym rogowaceniem komórek przewodu wyprowadzającego gruczołów łojowych skóry.

 

 

Rys. 1: Trądzik młodzieńczy

Źródło: http://pl.wikipedia.org

 

Trądzik jest problemem, który wpływa na stan naszego samopoczucia oraz samoocenę. Powodem stanem tego rzeczy jest fakt, iż ukrycie skutków tej nieestetycznej choroby jest praktycznie niemożliwe.
 

Psychologowie klasyfikują trądzik jako jedną z głównych przyczyn kompleksów wśród nastolatków.
 

Oczywiście chorzenie to nie jest tylko problem nastolatków. Choruje na nie pokaźna liczba dorosłych pacjentów: kobiet jak i mężczyzn. W wielu przypadkach nie jest to łatwe, trądzik można wyleczyć praktycznie w każdym wieku!

 

Leczenie schorzenia - dobrze dobrany krem pomoże na trądzik.

 

Nowo odkryty produkt z Maroka - maseczka do twarzy i ciała - błyskawiczne leczenie zaskórników i trądziku, natychmiastowa poprawa cery - polecana na problemy dermatologiczne oraz przed dużym wyjściem kiedy szybko trzeba poprawić stan skóry twarzy.

Krem zawiera składniki, które umożliwiają szybkie leczenie znamion skóry. Preparat nie posiada ładnego zapachu, lecz wiele składników odżywczych, enzymów i pierwiastków sprawia że efekt widać już po pierwszym użyciu.

Krzem na trądzik przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz zapobiega jej przedwczesnemu zwiotczeniu. Zwiększa jej zdolność do wchłaniania tlenu oraz oczyszcza z substancji toksycznych. Podobnie jak olej arganowy wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry (szczególnie w okolicy szyi i ust), trądziku (pospolitego i różowatego) - preparaty krzemowe sprawiają, że naskórek szybciej się regeneruje. Olej Inca inchi pozwala zatrzymać procesy starzenia skóry, zwiększają krążenie krwi, usuwają również pojawiające się rozstępy, przyspieszając też gojenie ran. Jest bardzo skutecznym kremem na trądzik.

 

website design: strony internetowe Warszawa