tel.: 794 - 086 - 571

Mydło Aleppo

Jeśli szukacie mydła, które jest bogate w naturalne składniki roślinne, opartego na tradycyjnej recepturze, a dodatkowo doskonałym antybiotykiem na choroby skórne to myło Aleppo będzie produktem spełniającym Wasze oczekiwania.

 

Nazwa Aleppo, tego cudownego specyfiku pochodzi od miejscowości, która zlokalizowana jest w północno-zachodninym obszarze Syrii. To właśnie tam jest produkowane oryginalne mydło Aleppo. Inne nazwy, pod którymi możemy go spotkać to:

  • Mydło Alep,
  • Mydło Laurowe,
  • Savon d'Alep,
  • Mydło Ghar,
  • Szare Mydło Syryjskie.

Oryginalne mydło Alep należy traktować za prekursora wszystkich obecnych mydeł. Pierwsze pisemne publikacje o mydle szacuje się na okres Fenicjan (jest to okres od III do XIII wieku przed naszą erą). Myło Alep posiada w swoim składzie: olej z oliwek, ług sodowy oraz ole laurowy i wodę. Unikanie dobrane składniki czynią go najlepszym mydłem na świecie. 

 

Prawdziwe mydło Alep i jego właściwości:

Mydło ma dodatkowo właściwości antybakteryjne (zawarty olej laurowy), niweluje wypryski, swędzenie skóry, rany. Mydło nie zawiera żadnych syntetycznych składników, w tym perfum, barwników ani konserwantów. Mydło jest biodegradalne. Nie testowane na zwierzętach. W pełni naturalny skład mydła i brak jakichkolwiek alergenów. Głęboko oczyszcza, jest antyseptyczne, usuwa plamy i pomaga w gojeniu chorób skórnych (trądzik młodzieńczy, zaskórniki, wągry) - ma podobne działanie jak olej arganowy. Szczególnie zalecane są do prania ubranek dziecięcych - dzięki nim nie musisz już więcej testować kolejnych proszków, które pomimo swojej nazwy i tak zawierają sporą ilość substancji uczulających oraz dla osób z atopowym zapaleniem skóry.

 

website design: strony internetowe Warszawa